eye icon

Звичайна версія сайту

Прозорість.

Відповідальність.

Професіоналізм.

instagram facebook youtube linkedin
x

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КВОРУМ» НА СТОРОЖІ БЕЗПЕЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ

close

Прозорість. Відповідальність. Професіоналізм

СТРАХОВА КОМПАНІЯ КВОРУМ


ДІЇ

Ваші дії при настанні страхового випадку, в якому постраждало майно:

1. Вжити всіх можливих і доцільних заходів для порятунку і збереження пошкодженого застрахованого майна.

2. Негайно повідомити державні компетентні органи (органи внутрішніх справ, пожежного нагляду, аварійні служби, підрозділ МНС і т.д.) і викликати їх представника для забезпечення документального оформлення події, в результаті якої пошкоджено застраховане майно, а саме:

  • при пожежі, ударі блискавки, вибуху побутового газу, використовуваного для побутових цілей - в пожежну службу або підрозділ МНС (тел. 101). Якщо пожежа сталася внаслідок підпалу, додатково повідомити в органи внутрішніх справ (тел. 102);
  • у разі стихійного лиха - в органи гідрометеослужби, МНС, а за їх відсутності - у виконавчі органи місцевої адміністрації;
  • при пошкодженні водою з водопровідних, каналізаційних, опалювальних та протипожежних систем - в РЕУ, ЖЕК, ГРЕП або аварійну службу, яка має дозвіл на здійснення відповідної діяльності;
  • при протиправних діях третіх осіб - в органи міліції (тел. 102).

3. Негайно, але не пізніше двох робочих днів, повідомити про подію в страхову компанію, надати в страхову компанію заяву в письмовому вигляді про факт нанесення шкоди майну.

4. Вжити всіх можливих заходів для встановлення осіб, відповідальних за настання страхового випадку та відомостей про них.

5. Зберегти пошкоджене майно та місце події в незмінному вигляді протягом 7 (семи) календарних днів після настання події і надати можливість для огляду представником страхової компанії. Якщо з міркувань безпеки, або зменшення розміру шкоди, або на вимогу державних органів, або з незалежних від страхувальника обставин збереження в незмінному вигляді місця настання події неможливо, страхувальник зобов'язаний здійснити доступні заходи зі збору та збереженню інформації про пошкоджені об'єкти майна і місце події, у тому числі – фото та/ або відеоматеріали, інші документи.

ВАЖЛИВО!

Не починайте відновлювальні роботи або ремонт без дозволу страхової компанії (за винятком випадків, коли це необхідно для запобігання збільшення розміру збитків).

  ДОКУМЕНТИ

Для отримання страхового відшкодування необхідно надати:

1. Заяву про подію, яка має ознаки страхового випадку з переліком пошкодженого застрахованого майна.

2. Оригінал договору страхування.

3. Документи, які підтверджують наявність права власності або іншого майнового інтересу до пошкодженого застрахованого майна на момент настання події, яка має ознаки страхового випадку (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір найму (оренди), лізингу тощо ).

4. Довідку (висновок, акт), видану державними компетентними органами про настання події, яка має ознаки страхового випадку, із зазначенням дати, причин та обставин настання такої події, описом ушкоджень.

  • у випадку пожежі - акт про пожежу;
  • у разі стихійного лиха - довідку і висновок органів гідрометеослужби (підрозділи МНС при місцевій адміністрації);
  • при аваріях комунікацій - акт технічної комісії експлуатаційної організації (аварійної служби), завірений печаткою, про причини аварії;
  • при протиправних діях третіх осіб – постанову про порушення кримінальної справи або про відмову в її порушенні від правоохоронних органів.

5.  Документи для ідентифікації клієнтів - фізичних /юридичних осіб, що дають змогу однозначно встановити особу, а саме:

Фізичним  особам:

1) Копія паспорта та ІПН;

ФОП (фізична особа підприємець):

1) Копія паспорта, ІПН;

2) Свідоцтво про державну реєстрацію (виписка з ЄДРПОУ);

3) Реквізити банку, в якому відкрито рахунок (за наявності)

Вказані  документи повинні бути завірені підписом та печаткою (за наявності)

Юридичним особам:

1) Статут;

2) Свідоцтво про державну реєстрацію (виписка з ЄДРПОУ);

3) Копія довідки платника ПДВ або 4-ОПП;

4) Довідка з реквізитами банку, в якому відкрито поточний рахунок (з підписом головного бухгалтера і керівника);

5) Дані про органи управління та їх склад;

6) Дані про осіб, які мають право розпоряджатися рахунками, майном (копія паспорта, ІПН директора або іншої уповноваженої особи)

7) Відомості про  учасників Структури власності юридичної особи;

8) Дані про орган, що здійснює контроль за діяльністю юридичної особи.

Вказані документи повинні бути завірені (друк «Копія вірна» / «Згідно з оригіналом», підписом керівника та печаткою підприємства).

Додатково можуть знадобитися:

  • Документи, які містять розрахунок завданих прямих збитків або витрат на відновлення пошкодженого застрахованого майна із зазначенням суми зносу (знецінення).
  • Документи, які підтверджують додаткові витрати Страхувальника, понесені внаслідок настання події, що має ознаки страхового випадку.
  • Документ, який засвідчує особу та повноваження одержувача страхового відшкодування.
  • Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Конкретний перелік документів, необхідний для підтвердження настання страхового випадку, може бути розширений з урахуванням конкретних обставин страхового випадку.

Новини






Всі новини

Контакти


Гаряча лінія:
067-57-57-347
Україна, 01001, м.Київ,
вул. Лютеранська, 3
office@kvorum.com.ua
Товариство з додатковою відповідальністю « Страхова компанія «КВОРУМ»
Код ЄДРПОУ 38730427